GENEL

Web sitesinin sahibi Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri’ne aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Eğer kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız  lütfen web sitemizi kullanmayınız.

BİLGİ
Bu web sayfasındaki site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri’ne ait olup, siteye girmek ve kullanmakta sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Bu web sayfasındaki bilgiler sadece genel bilgi edinme amaçlıdır. Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri bu resimleri bilgileri ve dökümanları bir araya getirmiş ve belirli aralıklarla güncellemektedir. Ama buna rağmen sayfalarda yer alan bilgilerin tam ve doğruluğunu veya sayfadaki bilgilere kesintisiz ulaşıla bilinileceğini taahhüt etmez.

SAHİPLİK
Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri’nin bu web sayfası üzerindeki bilgilerle (metin, tasarımlar, grafik, logolar resimler ve kataloglar dahildir.) alakalı olarak patent, ticari marka(TM), telif hakkı gibi bütün haklara sahiptir. Ticari olmayan, kişiye mahsus ve bilgilendirici amaçlar dışında bilgilerin indirilmesi ve yazdırılması, kullanılması, değiştirilmesi, türetilmesi, dağıtılması ya da bu web sayfasının içeriğinin veya tasarımının yayınlanması Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri’nin yazılı izni olmaksızın kullanılması kesinlikle yasaktır.

ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA BAĞLANTI VE YÖNLENDİRMELER
Bu web sayfası üzerinde, diğer web sayfalara, bilgilere, ürünlere ya da diğer firmaların servislerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlana bilmektedir. Fakat Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri’nin diğer firmaların genel anlamdaki sayfa içeriğinden, ürünlerinden ve servislerinden sorumlu olduğu anlamına gelmez. Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri’nin bu sitelerin içeriklerini denetlememekte olup ve bu sitelerden sağlanan bilgi veya servislerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

WEB SAYFASINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI
Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri web sitesinde bulunan mevcut her türlü hizmet, bilgi ve ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Aquabir Su ve Atıksu Arıtım Sistemleri sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.